Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik przeciwny ideologii LGBT. "To stanowisko to jeden wielki bełkot"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2019 r. o 18:33 Powrót do artykułu
Mam wniosek dalej idący dla Pana  Jaksona i jego chorych radnych : zróbmy jak tam - Od 3 kwietnia w Brunei, niewielkim królestwie południowo-wschodniej Azji, zostanie wprowadzone prawo na mocy którego osoby homoseksualne przyłapane na uprawianiu seksu będą poddane ukamienowaniu.
 Super - plac już jest , gruzu nie trzeba wywozić tylko pręgierz ustawić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym świecie nie może być miejsca dla kakaowych pukaczy. Dewiacje trzeba leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo świdnik,gonić te lpg lng + ON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki temat nigdy nie powinien znaleźć się na sesji!!!
 co chcesz, jak to państwo kościelne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić LGBT jak najdalej od dzieci. Jak macie wątpliwości to sobie film o Jacksonie poogladajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno uwierzyć, że w Polsce, szczególnie w Świdniku, tak łatwo przyjmuje się każdy rodzaj PiS owskiego szczucia, gdzie wy jesteście młodzi, światli świdniczanie, że średniowieczne poglądy znajdują w waszym mieście tak nieznośną lekkość bytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za moje rodzinne miasto, tylko tyle mogę skomentować. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...